در حکمی از سوی دکتر قباد بهزادی پور:

مدیر مرکز رشد واحد اهواز به عنوان رئیس مراکز رشد منطقه ۸ دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹ کد : ۳۳۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۰
در حکمی از سوی دکتر قباد بهزادی‌پور مدیرکل کارآفرینی و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی، جعفر ملک محمدی مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز به‌عنوان رئیس منطقه ۸ مراکز رشد دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری و لرستان منصوب شد.
مدیر مرکز رشد واحد اهواز به عنوان رئیس مراکز رشد منطقه ۸ دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

در حکمی از سوی دکتر قباد بهزادی‌پور مدیرکل کارآفرینی و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی، جعفر ملک محمدی مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز به‌عنوان رئیس منطقه 8 مراکز رشد دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری و لرستان منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از کلیه امکانات و فرصت های دانشگاه آزاد اسلامی و حمایت ویژه روسای محترم استانهای تحت پوشش، در انجام وظایف محوله موفق باشید.

گفتنی است در این حکم با تاکید بر مشارکت در تبیین سیاست‌گذاری، آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره از سوی سازمان مرکزی و همچنین توسعه شرکت‌ها و تجاری سازی محصولات تولیدی مراکز رشد، نظارت بر انجام طرح پویش کارآفرینی و ساماندهی برگزاری رویدادهای کارآفرینی و چالش های فناوری منطقه بعنوان بخشی از این وظایف تصریح شده است.

به گزارش آنا، جعفر ملک محمدی عضو هیات‌علمی گروه ریاضی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان بوده و در کارنامه مدیریتی وی ریاست واحدهای دانشگاهی مسجدسلیمان، بهبهان و اندیمشک، معاون اداری مالی واحدهای دانشگاهی مسجدسلیمان و اهواز و رئیس کمیته انتصابات منطقه شش دانشگاه به چشم می خورد. 

در استان خوزستان، دانشگاه آزاد اسلامی دارای 6 مرکز رشد فعال در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی، کشاورزی و ... فعال بوده و مرکز رشد واحد اهواز بعنوان یکی از مراکز رشد دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1394 در فضایی به مساحت 900 متر مربع مشغول به فعالیت می باشد.   

کلید واژه ها: انتصاب رئیس منطقه 8 مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی


( ۱ )

نظر شما :